Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”.

Kandydaci

Zapraszamy absolwentów szkoły podstawowej do naszego Liceum. Aby zobaczyć naszą szkołę i dowiedzieć się, jaki jest program nauczania i zasady przyjęć do pierwszej klasy, zapraszamy na dni otwarte, czyli spotkania z kandydatami.

7 marca i 4 kwietnia 2022 roku odbędą się dni otwarte.

Proponujemy także zapoznać się z regulaminem rekrutacji i harmonogramem przyjęć do pierwszej klasy oraz testami egzaminacyjnymi z ubiegłych lat.
Kandydaci proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia na egzamin i podania o przyjęcie do szkoły.

W roku szkolnym 2022/2023 chcielibyśmy uruchomić jedną klasę, w której będzie się uczyło około 20 uczniów. Nasi uczniowie będą uczyli się dwóch języków obcych - język angielski oraz drugi język – do wyboru język niemiecki albo język hiszpański.

Przedmioty realizowane na poziomie rozszerzonym to: matematyka, geografia, historia i wiedza o społeczeństwie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i harmonogramem rekrutacji.

Prosimy o przysyłanie drogą elektroniczną (e-mail: sekretariat@liceumsgh.pl):

• zgłoszenia przystąpienia do egzaminu wstępnego
  • podania o przyjęcia do NLO nr 81 SGH do klasy I
  • potwierdzenia opłaty za egzamin
  • skanów dyplomów i certyfikatów pozwalających przyznać dodatkowe punkty rekrutacyjne

Pozostałe informacje dotyczące rekrutacji są dostępne w sekretariacie Liceum.