Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”..

Rodzice

Wysoko cenimy stałą współpracę z rodzicami. To także dzięki tej współpracy nasi uczniowie osiągają świetne wyniki w nauczaniu. Dziennik elektroniczny Librus działający w naszej Szkole pozwala rodzicom i uczniom na bieżąco zapoznać się z ocenami.

Zapraszamy rodziców na dni otwarte, czyli zebrania z wychowawcami klas i spotkania z nauczycielami. Proponujemy także zapoznać się z kalendarzem roku szkolnego, w którym znajduje się m.in. informacje o terminach ferii i innych dniach wolnych.

Jesteśmy otwarci na Państwa opinie dotyczące funkcjonowania naszej szkoły.