Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”..

Kandydaci

Zapraszamy absolwentów gimnazjów do naszego Liceum. Aby zobaczyć naszą szkołę i dowiedzieć się, jaki jest program nauczania i zasady przyjęć do pierwszej klasy, zapraszamy na dni otwarte, czyli spotkania z kandydatami.

Proponujemy także zapoznać się z regulaminem rekrutacji i harmonogramem przyjęć do pierwszej klasy oraz testami egzaminacyjnymi z ubiegłych lat.
Kandydaci proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia na egzamin i podania o przyjęcie do szkoły.

W roku szkolnym 2017/2018 chcielibyśmy uruchomić jedną klasę (około 20 uczniów). Nasi uczniowie będą uczyli się dwóch języków obcych. Język angielski, realizowany jest przez 6 godzin w tygodniu przez trzy lata nauki. Drugi język – do wyboru język niemiecki albo język hiszpański nauczany jest przez 4 godziny w tygodniu także przez 3 lata nauki.

Oferujemy 20 godzin matematyki (w klasach I i II - po 6 godz., w klasie III - 8 godz.) - program rozszerzony, a także rozszerzony program nauki z geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie.

Pozostałe informacje dotyczące rekrutacji są dostępne w sekretariacie Liceum.