Uczniowie

Menu

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2023”.

Rodzice

Wysoko cenimy stałą współpracę z rodzicami. To także dzięki tej współpracy nasi uczniowie osiągają świetne wyniki w nauczaniu. Dziennik elektroniczny Librus działający w naszej Szkole pozwala rodzicom i uczniom na bieżąco zapoznać się z ocenami.

Zapraszamy rodziców na dni otwarte, czyli zebrania z wychowawcami klas i spotkania z nauczycielami. Proponujemy także zapoznać się z kalendarzem roku szkolnego, w którym znajdują się m.in. informacje o terminach ferii i innych dniach wolnych.

Jesteśmy otwarci na Państwa opinie dotyczące funkcjonowania naszej szkoły.

W związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa) i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH.

Zachęcamy jednocześnie Użytkowników serwisu www.liceumsgh.pl i www.fundacja.edu.pl do zapoznania się z dokumentem Polityka prywatności, który zawiera informacje nt.: celów przetwarzania danych osobowych wraz podstawą prawną przetwarzania, praw osób, których dane dotyczą, dobrowolności i warunków podawania danych osobowych, a także bezpieczeństwa danych osobowych.