Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2023”.

Kandydaci

W roku szkolnym 2025/2026 chcielibyśmy uruchomić dwie klasy, w których będzie się uczyło po około 20 uczniów. Nasi uczniowie będą uczyli się dwóch języków obcych - język angielski oraz drugi język – do wyboru język niemiecki albo język hiszpański.

Przedmioty realizowane na poziomie rozszerzonym to: matematyka, geografia, historia i wiedza o społeczeństwie.

Zapraszamy na Dni otwarte, które odbędą się 24 lutego i 7 kwietnia 2025 roku o godz. 17.00 w siedzibie Liceum, al. Niepodległości 162 w Auli VII.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Harmonogramem rekrutacji.

Pozostałe informacje dotyczące rekrutacji są dostępne w sekretariacie Liceum.