Uczniowie

Menu

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2023”.

Aktualności i wydarzenia

Dominik Faryński w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

oweDominik Faryński, uczeń klasy III naszego Liceum zakwalifikował się do zawodów II stopnia (okręgowych) XXV Olimpiady Ekonomicznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Katarzyny Kiedrowicz - 2011

28 listopada 2011 r. odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkoły stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Tegoroczną laureatką stypendium w naszej szkole została uczennica klasy II, Katarzyna Kiedrowicz.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.

stypendium

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Mokotów

20 października br. w Liceum odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów.
Wybory wygrała uczennica klasy II, Monika Podniesińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

Radna

Święto Niepodległości

11 listopadaW przeddzień Święta Niepodległości uczniowie naszej Szkoły przygotowali spotkanie z historią polskiej niepodległości. Były to piękne prezentacje ukazujące życie Józefa Piłsudskiego, wydarzenia lat 1918-21, a także broń i mundury polskich żołnierzy z tamtych lat.

Uczniowie przygotowali także wystawę - 11 listopada w fotografii. Wykorzystane zostały rodzinne pamiątki - zdjęcia, odznaczenia, a nawet menażka pamiętająca czasy I wojny światowej.

Zapraszamy do galerii

Wizyta uczniów Niepublicznego Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana - listopad 2011

W dniu 8 listopada 2011 r. nasze Liceum gościło uczniów Niepublicznego Gimnazjum nr 9 Roberta Schumana z Fundacji Primus wraz z wychowawczynią klasy III p. Elżbietą Dzierżek. Wielu absolwentów tego Gimnazjum jest obecnie uczniami naszej szkoły.

Wykład nt. Kraje rozwijające się - biedne i bogate  wygłosiła dyrektor Liceum pr

dr Barbara Trzcińska z Katedry Geografii Ekonomicznej SGH.

Wycieczka klasy II do Krakowa - październik 2011

Kraków12 października 2011 pojechaliśmy na czterodniową wycieczkę do Krakowa. Naszym przewodnikiem był p. Grzegorz - pasjonat, umiejący odpowiedzieć na każde pytanie, dotyczące historii i współczesności tego niezwykłego miasta.
Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kazimierz wraz z Fabryką Schindlera. Jest to miejsce zachowujące pamięć i klimat przeszłości, niestety na ogół bardzo dramatycznej.
W następnych dniach byliśmy na Skałce, w Kościele Mariackim i na Trakcie Królewskim. Ważnym punktem wycieczki było Muzeum Mehoffera, w którym podziwialiśmy obrazy i projekty witraży, łączące elementy symbolizmu, impresjonizmu i secesji.
Ostatniego dnia obejrzeliśmy z zainteresowaniem wystawę prezentującą 85 prac Williama Turnera, którą wzbogacił film biograficzny.
Najbardziej wstrząsającym etapem wycieczki było zwiedzanie obiektów na terenie byłego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Przekonaliśmy się o prawdziwości słów Z. Nałkowskiej, że "ludzie ludziom zgotowali ten los”.

Zapraszamy do galerii

Inauguracja roku akademickiego 2011/2012 w SGH

inauguracja4 października  2011 r. uczniowie naszego Liceum uczestniczyli w inauguracji roku akademickiego 2011/2012 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Podczas uroczystego posiedzenia Senatu odbyła się immatrykulacja studentów I roku oraz wręczenie listów gratulacyjnych z okazji 50-lecia immatrykulacji.
Wykład inauguracyjny nt. „O szansach i zagrożeniach rozwoju polskiej gospodarki” wygłosił prof. dr hab. Ryszard Rapacki.
Inaugurację uświetnił występ Chóru Akademickiego SGH.

Zapraszamy do galerii

Wyjazd integracyjny klasy I - 5-7 września 2011 Mrągowo

wyjazdTradycyjnie, klasa pierwsza rozpoczęła rok szkolny od wyjazdu integracyjnego na Mazury do Mrągowa. Uczniowie poznawali historię regionu (Nidzica-Reszel) oraz jego urokliwą przyrodę. Wszyscy wrócili zadowoleni i zintegrowani.

Zapraszamy do galerii

Świąteczna pomoc dzieciom z domu dziecka

Już kolejny rok nasi uczniowie zbierali zabawki, książki i inne upominki dla dzieci z zaprzyjaźnionego z naszą szkoła Domu Dziecka w ramach akcji "Świąteczna pomoc dzieciom z domu dziecka".  Przed Świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia odwiedziliśmy dzieci i podarowaliśmy im prezenty.
Tegorocznej zbiórce przyświecały piękne słowa Jana Pawła II - "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to z kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

1 września 2011 r. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2011/2012 w naszym Liceum.

Gośćmi inauguracji byli: dr Lech Jaworski, radny Rady m.st. Warszawy, wykładowca Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Roman Sobiecki, prodziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH i prof. dr hab. Kazimierz Kloc z Katedry Historii Myśli Ekonomicznej SGH.
Wykład inauguracyjny wygłosił prof. dr hab. Kazimierz Kloc.
Temat wykładu: Wiedza ekonomiczna w przeszłości i we współczesnym świecie.

Zapraszamy do galerii

Zakończenie roku szkolnego - czerwiec 2011

w22 czerwca 2011 to piękny słoneczny dzień, gdy zaczyna się lato i gdy zaczynają się wakacje.
Tego dnia w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Były nagrody, kwiaty, wzruszenia.
Do zobaczenia 1 września.
Oto lista najlepszych uczniów naszej Szkoły.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii

 

Wycieczka do Gdańska i Sopotu - czerwiec 2011

iW dniach 8-10 czerwca 2011 r. nasza wspaniała klasa II zwiedzała Gdańsk i Sopot. Popłynęliśmy statkiem na Westerplatte, zwiedziliśmy Gdańsk, leżeliśmy na plaży, byliśmy w aquaparku. Pogoda i nastroje były super, nawet wtedy, gdy trochę padał deszcz.

 

Zapraszamy do galerii

 

Matura 2011

4 maja rozpoczęła się długo oczekiwana matura :)
Na pierwszy ogień poszedł język polski, następnego dnia matematyka, a kolejnego - język angielski. Przed nami długi, pracowity maj.
 Trzymamy kciuki !!!

Zapraszamy do galerii zdjęć

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III - kwiecień 2011

28 kwietnia 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Gościem uroczystości był Prorektor Szkoły Głównej Handlowej prof. dr hab. Marek Bryx.
 
Były nagrody, przemówienia, kwiaty, wzruszeniam, a za kilka dni matura...
 
Zapraszamy do galerii

Konkurs fotograficzny - nagrody

Rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny.
Jury w składzie:
przewodniczący - mgr Zbigniew Jagliński,
członkowie jury: dr Zofia Grodek i Piotr Piwocki - wykładowca w Instytucie Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przyznali 3 równorzędne nagrody I stopnia następującym uczniom: MARCIE GASIŃSKIEJ- za wyraz artystyczny

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie Naszej Szkoły:

  • Aleksandra Petera
  • Adrian Janeczek
  • Klara Góral
  • Marek Żelazny
  • Anna Koturbasz
  • Konrad Żochowski

Prezenty dla wychowanków Domu Dziecka

Jak co roku uczniowie przeprowadzili akcję zbierania bożonarodzeniowych prezentów dla wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka. W dużych workach z prezentami znalazły sie książki, kosmetyki, zabawki, słodycze. Warto było zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

Wycieczka "Kształtowanie tolerancji wśród młodzieży poprzez poznanie różnych kultur i religii”

W dniach 2 września - 1 października uczniowie klas I i II przebywali na wycieczce w Supraślu, Tykocinie, Grabarce i Treblince. Celem wycieczki było poznawanie różnych kultur i tradycji.

Warsztaty kreatywności i skutecznego działania

Warsztaty kreatywności i skutecznego działania- studenci SGH  zapraszają na zajęcia, których celem jest zachęcenie licealistów do szeroko pojętej aktywności życiowej. Chcą pokazać, że każdy jest kreatywny, każdy może być liderem - jednym słowem każdy ma ogromny potencjał, który tylko trzeba umiejętnie rozwijać. 

Ogólnopolski Ranking Liceów - Perspektywy 2011

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2011 opublikowanym przez Perspektywy – styczeń 2011 – nasze liceum zajęło:
13. miejsce w Warszawie w podrankingu wyników maturalnych 
17. miejsce w woj. mazowieckim

Targi Edukacyjne - marzec 2011

targiW dniach 3-5 marca br. trwały Targi Edukacyjne organizowane przez Perspektywy w Pałacu Kultury i Nauki. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez gimnazjalistów, a uczniowie zapraszali naszej Szkoły.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Studniówka 2011

studniówkaW sobotni wieczór 29 stycznia 2011 r. w Sali Chopin w Hotelu Bristol świętowaliśmy symboliczne 100 dni przed naszą maturą. Wieczór tradycyjnie rozpoczął się polonezem.  Naszymi gośćmi byli: Pani Dyrektor dr Barbara Trzcińska, prof. dr hab. Marta Juchnowicz  była dyrektor naszego Liceum, a obecnie kierownik Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH i nasi Rodzice. Niestety w tym roku nie mógł uczestniczyć w naszej studniówce Prezes Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych Senator RP prof. Marek Rocki. Przysłał list, który został odczytany przez Panią Dyrektor.
Po życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor i naszą wychowawczynię Panią Iwonę Dzięciołowską oraz wzniesieniu toastu, rozpoczęliśmy zabawę, która trwała do białego rana. Obejrzeliśmy także przygotowany przez nas film o naszej szkole, a na saksofonie grała (jakże pięknie) Melania Śmigielska.
 W naszej pamięci pozostaną niezapomniane wrażenia.
List prof. Marka Rockiego

Zapraszamy do galerii zdjęć

III Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowani zostali następujący uczniowie:

  • Dominik Jurczyński
  • Marek Żelazny
  • Konrad Żochowski

Gratulujemy!

Jak grać na giełdzie, aby wygrać ?

19 marca uczniowie naszej szkoły spotkali się z panem Łukaszem Reyem, współpracującym z dziennikiem "Parkiet", na temat "Jak zarobić grając na giełdzie".  Problemy te szczególnie interesują uczniów biorących udział w grze "Z klasy do kasy", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą".

Wyjazd do Rady Europy w Strasburgu

W DNIACH 3-8 PAŹDZIERNIKA NASI UCZNIOWIE ODWIEDZILI
RADĘ EUROPY W STRASBURGU, A TAKŻE ZWIEDZILI PARYŻ. 
http://www.coe.int/t/pl/Com/about_coe/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Europy
Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób ta międzynarodowa instytucja promuje działania na rzecz demokracji. W czasie pobytu w Strasburgu spotkaliśmy się z wysokimi urzędnikami Rady Europy  - z Dyrektoriatem ds. edukacji i Dyrektoriatem ds. młodzieży. Zwiedziliśmy obiekty Rady Europy. Spotkaliśmy się z młodzieżą, która żyje w tym ciekawym, europejskim mieście. Odwiedziliśmy również siedzibę Parlamentu Unii Europejskiej. W programie tego wyjazdu nie zabrakło spotkań ze średniowiecznymi zabytkami Strasburga. Zwiedziliśmy taką Paryż.

"Od filozofii do biznesu" - kontynuacja warsztatów z prof. Piotrem Bołtuciem

W dniu 22 kwietnia odbyło się spotkanie z profesorem SGH i University of Illinois Springfield - Piotrem Bołtuciem.
Temat spotkania - "Od filozofii do biznesu".
Przeczytaj artykuł prof. Piotra Bołtucia "Moralność a stronniczość"
http://usfiles.us.szc.pl/pliki/plik_1140625153.pdf

Spotkanie z JOSÉ MANUELEM BARROSO

8 listopada  nasi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu studentów SGH
z PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI EUROPEJSKIEJ
JOSÉ MANUELEM BARROSO.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Manuel_Dur%C3%A3o_Barroso
Spotkanie odbyło się w związku
Z UROCZYSTOŚCIĄ WRĘCZENIA DYPLOMU DOKTORA HONORIS CAUSA SGH
JOSÉ MANUELOWI BARROSO.
http://www.sgh.waw.pl/informacje/aktualnosci/barrosodhc/

Z klasy do kasy

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali kilka zespołów, które będą walczyły w konkursie "Z klasy do kasy".  Jest to konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą.
 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Strzelaniu Sportowym

W dniach 18.06.2008 – 22.06.2008 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Strzelaniu Sportowym. Nasza uczennica Julita Rędzia zajęła w tych zawodach następujące miejsca:
· II miejsce w konkurencji karabin sportowy 60 (60 strzałów, pozycja leżąca) i uzyskała wynik 588/600 punktów, tym samym zdobywając Mistrzowską Klasę Sportową
· II miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 40 (40 strzałów) i uzyskała wynik 387/400 punktów
· III miejsce w konkurencji karabin sportowy 3 x 20 (3 x 20 strzałów, postawa leżąca, stojąca, klęcząca) i uzyskała wynik 570/600 punktów

A oto strona gdzie na bieżąco można śledzić poczynania naszej uczennicy:
www.pzss.org.pl 

Kurs językowy w Wielkiej Brytanii

Wzorem ubiegłych lat,  w dniach 22.08.2008 – 07.09.2008, nasi uczniowie przebywali na dwutygodniowym wyjeździe językowym w Wielkiej Brytanii - Swanage, płd. Anglia, nad morzem.

Uczestnicy kursu połączyli naukę z rekreacją. Odbyli kilka interesujących wycieczek w ciekawe zakątki angielskich miast. Zwiedzanie rozpoczęli od turystycznej miejscowości Poole położonej w hrabstwie Dorset, następnie udali się do nadmorskiego Bournemouth również położonego w hrabstwie Dorset. Kolejną miejscowością był Lulworth Cove oraz malownicze malutkie Beaulieu położone w obrębie Parku Narodowego New Forest w hrabstwie Hampshire. Udali się również do Winchester - miasta znajdującego się w hrabstwie Hampshire nad rzeką Itchen słynące z XI-wiecznej katedry; byłej siedziby zakonu benedyktynów.  W harmonogramie zwiedzania znalazły się również ruiny przepięknego zamku Corfe Castle, który ma ponad tysiąc lat oraz Oxford i Stratford on Avon.

List Ministra Edukacji Narodowej Katarzyny Hall z okazji objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,
Polska przewodzi od dziś Radzie Unii Europejskiej. To bardzo szczególna i ważna chwila w naszej współczesnej historii - po raz pierwszy od przystąpienia w 2004 roku do UE stajemy na jej czele. To wynik wielkich, demokratycznych przemian, jakie zaszły w naszym kraju po 1989 roku, dzięki którym jesteśmy - od 1 lipca - państwem odpowiedzialnym za organizowanie europejskiej współpracy.   
List Ministra Edukacji Narodowej

XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:
· Dominik Jurczyński
· Bogdan Tomaszewski
· Adrian Janeczek
· Patryk Plewka

Wydarzenia Czerwiec 1976 w Ursusie i innych miejscowościach w Polsce

W dniach 5 i 6 października w naszej szkole odbędą się spotkania zorganizowane przez Stowarzyszenie Wolnego Słowa poświęcone Wydarzeniom Czerwca 1976 r. w Ursusie i innych miejscowościach w Polsce. Wśród prelegentów będą: Mirosław Chojecki - twórca KOR, Janina Jankowska - wybitna dziennikarka radiowa, Stefan Melak - prezes Komitetu Katyńskiego.

Julita Rędzia rekordzistką Polski

Nasza uczennica, Julita Rędzia wynikiem 399 pkt ustanowiła nowy rekord Polski w kategorii juniorek w konkurencji karabin pneumatyczny.

Gratulujemy!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 11 stycznia br. nasi uczniowie brali udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Najwięcej pieniędzy dla chorych dzieci zebrał zespół: Natalia Janikowska, Anastazja Skopowska i Paulina Walecka. Dziekujemy!!!

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do 2. etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się: Jakub Gizicki i Piotr Krajewski, uczniowie klasy II.

Wyniki Olimpiady Przedsiębiorczości

Nasi uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości zajęli następujące miejsca:  Dominik Jurczyński 16. (77,0 pkt), Mateusz Cichocki - 23. (74,5 pkt). Gratulujemy !
http://olimpiada.edu.pl/wyniki_warszawa.html

Warsztaty ze studentami AIESEC

W dniach 2. i 24. kwietnia br. odbyły się warsztaty dla uczniów klas I i II organizowane przez studentów z Indii i Gruzji przebywających w Polsce w ramach AIESEC http://www.aiesec.pl/.
Tematem warsztatów były problemy tolerancji na świecie.

Główna nagroda w Warsztatach Ekonomii Eksperymentalnej

Patryk Plewka, uczeń klasy II
 
zdobył główną nagrodę w Warsztatach Ekonomii Eksperymentalnej VI edycja, organizowanych przez OLYMPUS SZKOŁA WYŻSZA im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie. Nagrodą jest indeks Uczelni i kino domowe.   -
Gratulujemy !!!
http://www.olympus.edu.pl/index.php?pid=249&id=225

Wykład dr Doroty Niedziółki

W dniu 24 marca br. uczniowie naszej Szkoły wysłuchali wykładu dr Doroty Niedziółki, pracownika naukowego w Katedrze Geografii Ekonomicznej SGH, nt. bezpieczeństwa energetycznego. Dr Dorota Niedziółka specjalizuje się w dziedzinie energetyki, jest współautorką książki „Energia w czasach kryzysu”, a także wielu innych opracowań z zakresu gospodarki energetycznej.

Wykład "Parlament Europejski bez tajemnic"

1. maja 2009 r. mija 5 lat obecności Polski w Unii Europejskiej.
Z tej okazji 18. maja br. w naszym Liceum dr Rafał Trzaskowski, wykładowca Collegium Civitas i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej wygłosił wykład nt. "Parlament Europejski bez tajemnic".

Wykład Macieja Gurbały

W dniu 23 marca br. uczniowie wysłuchali wykładu p. Macieja Gurbały, pracownika naukowego w Katedrze Geografii Ekonomicznej SGH, nt. światowych technopolii oraz  możliwości rozwoju tego przemysłu w Polsce. Maciej Gurbała jest autorem książki „Rola przemysłu zaawansowanej technologii w rozwoju lokalnym i regionalnym”. Specjalizuje się w dziedzinie geografii przemysłu, szczególnie w przemyśle nowoczesnych technologii. 

Spotkanie z Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej

20. maja br. uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na temat "Głos młodych w demokratycznej Europie".
Gościem Honorowym spotkania była Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Margot Wallström.

Wyniki szkolnego etapu XXIII Olimpiady Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:
· Patryk Plewka
· Dominik Jurczyński
· Mateusz Cichocki
· Adrian Janeczek

Gratulujemy !!!

Wyniki szkolnego etapu XXXVI Olimpiady Historycznej

Do eliminacji okręgowych XXXVI Olimpiady Historycznej zakwalifikowany został uczeń naszej Szkoły:
· Maciej Zajączkowski

Serdecznie gratulujemy !!!

Wykłady prof. K. Stępnia nt. „Tajemnice wszechświata” - 2011

Uczelnia Łazarskiego zaprosiła naszych uczniów na cykl wykładów prowadzonych przez prof. dr hab. Kazimierza Stępnia, pod niezmiernie ekscytującym i intrygującym tytułem: „Tajemnice wszechświata”.
Prof. dr hab. Kazimierz Stępień, to jeden z najwybitniejszych polskich astrofizyków, od 1993 r. przewodniczący Komitetu Narodowego ds. Unii Astronomicznej i członek Narodowego Komitetu ds. Międzynarodowej Rady Unii Naukowych ICSU. Wziął udział w wielu długoterminowych stażach naukowych m.in. na Uniwersytecie Kalifornijskim, Uniwersytecie w Getyndze i Uniwersytecie w Heidelbergu. Wieloletni dyrektor Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Warszawskiego, a do niedawna przewodził Radzie Nauki przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wykłady odbywać się będą w piątki o godzinie 14.40 w sali numer 130 od 25 lutego br. Zapisy na wykład przyjmowane są do dnia 24 lutego br. pod adresem:
marketing@lazarski.edu.pl

Lekcje historii w Pszczynie

W dniu 24 września br. uczniowie klas II przebywali na wycieczce edukacyjnej w Pszczynie, podczas której zwiedzili Muzeum Zamkowe http://www.zamek-pszczyna.pl/ i inne atrakcje miasta.

Zarządzanie czasem

7 września 2010 r. w siedzibie naszego Liceum odbyły się warsztaty nt. zarządzania czasem.
Zajęcia prowadził dr Rafał Mrówka z Katedry Teorii Zarządzania SGH  

Podarunki z okazji Dnia Dziecka - czerwiec 2011

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej Szkoły przekazali podarunki wychowankom Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Warszawie, ul. Bełska 5.
 
Było mnóstwo radości i wzruszeń