Uczniowie

Menu

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2023”.

Aktualności i wydarzenia

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie Naszej Szkoły:

  • Aleksandra Petera
  • Adrian Janeczek
  • Klara Góral
  • Marek Żelazny
  • Anna Koturbasz
  • Konrad Żochowski

Prezenty dla wychowanków Domu Dziecka

Jak co roku uczniowie przeprowadzili akcję zbierania bożonarodzeniowych prezentów dla wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka. W dużych workach z prezentami znalazły sie książki, kosmetyki, zabawki, słodycze. Warto było zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

Wycieczka "Kształtowanie tolerancji wśród młodzieży poprzez poznanie różnych kultur i religii”

W dniach 2 września - 1 października uczniowie klas I i II przebywali na wycieczce w Supraślu, Tykocinie, Grabarce i Treblince. Celem wycieczki było poznawanie różnych kultur i tradycji.

Warsztaty kreatywności i skutecznego działania

Warsztaty kreatywności i skutecznego działania- studenci SGH  zapraszają na zajęcia, których celem jest zachęcenie licealistów do szeroko pojętej aktywności życiowej. Chcą pokazać, że każdy jest kreatywny, każdy może być liderem - jednym słowem każdy ma ogromny potencjał, który tylko trzeba umiejętnie rozwijać. 

Ogólnopolski Ranking Liceów - Perspektywy 2011

W Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2011 opublikowanym przez Perspektywy – styczeń 2011 – nasze liceum zajęło:
13. miejsce w Warszawie w podrankingu wyników maturalnych 
17. miejsce w woj. mazowieckim

Targi Edukacyjne - marzec 2011

targiW dniach 3-5 marca br. trwały Targi Edukacyjne organizowane przez Perspektywy w Pałacu Kultury i Nauki. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez gimnazjalistów, a uczniowie zapraszali naszej Szkoły.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Studniówka 2011

studniówkaW sobotni wieczór 29 stycznia 2011 r. w Sali Chopin w Hotelu Bristol świętowaliśmy symboliczne 100 dni przed naszą maturą. Wieczór tradycyjnie rozpoczął się polonezem.  Naszymi gośćmi byli: Pani Dyrektor dr Barbara Trzcińska, prof. dr hab. Marta Juchnowicz  była dyrektor naszego Liceum, a obecnie kierownik Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH i nasi Rodzice. Niestety w tym roku nie mógł uczestniczyć w naszej studniówce Prezes Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych Senator RP prof. Marek Rocki. Przysłał list, który został odczytany przez Panią Dyrektor.
Po życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor i naszą wychowawczynię Panią Iwonę Dzięciołowską oraz wzniesieniu toastu, rozpoczęliśmy zabawę, która trwała do białego rana. Obejrzeliśmy także przygotowany przez nas film o naszej szkole, a na saksofonie grała (jakże pięknie) Melania Śmigielska.
 W naszej pamięci pozostaną niezapomniane wrażenia.
List prof. Marka Rockiego

Zapraszamy do galerii zdjęć

III Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowani zostali następujący uczniowie:

  • Dominik Jurczyński
  • Marek Żelazny
  • Konrad Żochowski

Gratulujemy!

Jak grać na giełdzie, aby wygrać ?

19 marca uczniowie naszej szkoły spotkali się z panem Łukaszem Reyem, współpracującym z dziennikiem "Parkiet", na temat "Jak zarobić grając na giełdzie".  Problemy te szczególnie interesują uczniów biorących udział w grze "Z klasy do kasy", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą".

Wyjazd do Rady Europy w Strasburgu

W DNIACH 3-8 PAŹDZIERNIKA NASI UCZNIOWIE ODWIEDZILI
RADĘ EUROPY W STRASBURGU, A TAKŻE ZWIEDZILI PARYŻ. 
http://www.coe.int/t/pl/Com/about_coe/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Europy
Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób ta międzynarodowa instytucja promuje działania na rzecz demokracji. W czasie pobytu w Strasburgu spotkaliśmy się z wysokimi urzędnikami Rady Europy  - z Dyrektoriatem ds. edukacji i Dyrektoriatem ds. młodzieży. Zwiedziliśmy obiekty Rady Europy. Spotkaliśmy się z młodzieżą, która żyje w tym ciekawym, europejskim mieście. Odwiedziliśmy również siedzibę Parlamentu Unii Europejskiej. W programie tego wyjazdu nie zabrakło spotkań ze średniowiecznymi zabytkami Strasburga. Zwiedziliśmy taką Paryż.

"Od filozofii do biznesu" - kontynuacja warsztatów z prof. Piotrem Bołtuciem

W dniu 22 kwietnia odbyło się spotkanie z profesorem SGH i University of Illinois Springfield - Piotrem Bołtuciem.
Temat spotkania - "Od filozofii do biznesu".
Przeczytaj artykuł prof. Piotra Bołtucia "Moralność a stronniczość"
http://usfiles.us.szc.pl/pliki/plik_1140625153.pdf

Spotkanie z JOSÉ MANUELEM BARROSO

8 listopada  nasi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu studentów SGH
z PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI EUROPEJSKIEJ
JOSÉ MANUELEM BARROSO.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Manuel_Dur%C3%A3o_Barroso
Spotkanie odbyło się w związku
Z UROCZYSTOŚCIĄ WRĘCZENIA DYPLOMU DOKTORA HONORIS CAUSA SGH
JOSÉ MANUELOWI BARROSO.
http://www.sgh.waw.pl/informacje/aktualnosci/barrosodhc/

Z klasy do kasy

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali kilka zespołów, które będą walczyły w konkursie "Z klasy do kasy".  Jest to konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą.
 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Strzelaniu Sportowym

W dniach 18.06.2008 – 22.06.2008 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Strzelaniu Sportowym. Nasza uczennica Julita Rędzia zajęła w tych zawodach następujące miejsca:
· II miejsce w konkurencji karabin sportowy 60 (60 strzałów, pozycja leżąca) i uzyskała wynik 588/600 punktów, tym samym zdobywając Mistrzowską Klasę Sportową
· II miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 40 (40 strzałów) i uzyskała wynik 387/400 punktów
· III miejsce w konkurencji karabin sportowy 3 x 20 (3 x 20 strzałów, postawa leżąca, stojąca, klęcząca) i uzyskała wynik 570/600 punktów

A oto strona gdzie na bieżąco można śledzić poczynania naszej uczennicy:
www.pzss.org.pl 

Kurs językowy w Wielkiej Brytanii

Wzorem ubiegłych lat,  w dniach 22.08.2008 – 07.09.2008, nasi uczniowie przebywali na dwutygodniowym wyjeździe językowym w Wielkiej Brytanii - Swanage, płd. Anglia, nad morzem.

Uczestnicy kursu połączyli naukę z rekreacją. Odbyli kilka interesujących wycieczek w ciekawe zakątki angielskich miast. Zwiedzanie rozpoczęli od turystycznej miejscowości Poole położonej w hrabstwie Dorset, następnie udali się do nadmorskiego Bournemouth również położonego w hrabstwie Dorset. Kolejną miejscowością był Lulworth Cove oraz malownicze malutkie Beaulieu położone w obrębie Parku Narodowego New Forest w hrabstwie Hampshire. Udali się również do Winchester - miasta znajdującego się w hrabstwie Hampshire nad rzeką Itchen słynące z XI-wiecznej katedry; byłej siedziby zakonu benedyktynów.  W harmonogramie zwiedzania znalazły się również ruiny przepięknego zamku Corfe Castle, który ma ponad tysiąc lat oraz Oxford i Stratford on Avon.

List Ministra Edukacji Narodowej Katarzyny Hall z okazji objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,
Polska przewodzi od dziś Radzie Unii Europejskiej. To bardzo szczególna i ważna chwila w naszej współczesnej historii - po raz pierwszy od przystąpienia w 2004 roku do UE stajemy na jej czele. To wynik wielkich, demokratycznych przemian, jakie zaszły w naszym kraju po 1989 roku, dzięki którym jesteśmy - od 1 lipca - państwem odpowiedzialnym za organizowanie europejskiej współpracy.   
List Ministra Edukacji Narodowej

XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:
· Dominik Jurczyński
· Bogdan Tomaszewski
· Adrian Janeczek
· Patryk Plewka

Wydarzenia Czerwiec 1976 w Ursusie i innych miejscowościach w Polsce

W dniach 5 i 6 października w naszej szkole odbędą się spotkania zorganizowane przez Stowarzyszenie Wolnego Słowa poświęcone Wydarzeniom Czerwca 1976 r. w Ursusie i innych miejscowościach w Polsce. Wśród prelegentów będą: Mirosław Chojecki - twórca KOR, Janina Jankowska - wybitna dziennikarka radiowa, Stefan Melak - prezes Komitetu Katyńskiego.

Julita Rędzia rekordzistką Polski

Nasza uczennica, Julita Rędzia wynikiem 399 pkt ustanowiła nowy rekord Polski w kategorii juniorek w konkurencji karabin pneumatyczny.

Gratulujemy!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 11 stycznia br. nasi uczniowie brali udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Najwięcej pieniędzy dla chorych dzieci zebrał zespół: Natalia Janikowska, Anastazja Skopowska i Paulina Walecka. Dziekujemy!!!

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do 2. etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się: Jakub Gizicki i Piotr Krajewski, uczniowie klasy II.

Wyniki Olimpiady Przedsiębiorczości

Nasi uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości zajęli następujące miejsca:  Dominik Jurczyński 16. (77,0 pkt), Mateusz Cichocki - 23. (74,5 pkt). Gratulujemy !
http://olimpiada.edu.pl/wyniki_warszawa.html

Warsztaty ze studentami AIESEC

W dniach 2. i 24. kwietnia br. odbyły się warsztaty dla uczniów klas I i II organizowane przez studentów z Indii i Gruzji przebywających w Polsce w ramach AIESEC http://www.aiesec.pl/.
Tematem warsztatów były problemy tolerancji na świecie.

Główna nagroda w Warsztatach Ekonomii Eksperymentalnej

Patryk Plewka, uczeń klasy II
 
zdobył główną nagrodę w Warsztatach Ekonomii Eksperymentalnej VI edycja, organizowanych przez OLYMPUS SZKOŁA WYŻSZA im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie. Nagrodą jest indeks Uczelni i kino domowe.   -
Gratulujemy !!!
http://www.olympus.edu.pl/index.php?pid=249&id=225

Wykład dr Doroty Niedziółki

W dniu 24 marca br. uczniowie naszej Szkoły wysłuchali wykładu dr Doroty Niedziółki, pracownika naukowego w Katedrze Geografii Ekonomicznej SGH, nt. bezpieczeństwa energetycznego. Dr Dorota Niedziółka specjalizuje się w dziedzinie energetyki, jest współautorką książki „Energia w czasach kryzysu”, a także wielu innych opracowań z zakresu gospodarki energetycznej.

Wykład "Parlament Europejski bez tajemnic"

1. maja 2009 r. mija 5 lat obecności Polski w Unii Europejskiej.
Z tej okazji 18. maja br. w naszym Liceum dr Rafał Trzaskowski, wykładowca Collegium Civitas i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej wygłosił wykład nt. "Parlament Europejski bez tajemnic".

Wykład Macieja Gurbały

W dniu 23 marca br. uczniowie wysłuchali wykładu p. Macieja Gurbały, pracownika naukowego w Katedrze Geografii Ekonomicznej SGH, nt. światowych technopolii oraz  możliwości rozwoju tego przemysłu w Polsce. Maciej Gurbała jest autorem książki „Rola przemysłu zaawansowanej technologii w rozwoju lokalnym i regionalnym”. Specjalizuje się w dziedzinie geografii przemysłu, szczególnie w przemyśle nowoczesnych technologii. 

Spotkanie z Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej

20. maja br. uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Komisję Europejską Przedstawicielstwo w Polsce oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na temat "Głos młodych w demokratycznej Europie".
Gościem Honorowym spotkania była Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Margot Wallström.

Wyniki szkolnego etapu XXIII Olimpiady Ekonomicznej

Do eliminacji okręgowych XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:
· Patryk Plewka
· Dominik Jurczyński
· Mateusz Cichocki
· Adrian Janeczek

Gratulujemy !!!

Wyniki szkolnego etapu XXXVI Olimpiady Historycznej

Do eliminacji okręgowych XXXVI Olimpiady Historycznej zakwalifikowany został uczeń naszej Szkoły:
· Maciej Zajączkowski

Serdecznie gratulujemy !!!

Wykłady prof. K. Stępnia nt. „Tajemnice wszechświata” - 2011

Uczelnia Łazarskiego zaprosiła naszych uczniów na cykl wykładów prowadzonych przez prof. dr hab. Kazimierza Stępnia, pod niezmiernie ekscytującym i intrygującym tytułem: „Tajemnice wszechświata”.
Prof. dr hab. Kazimierz Stępień, to jeden z najwybitniejszych polskich astrofizyków, od 1993 r. przewodniczący Komitetu Narodowego ds. Unii Astronomicznej i członek Narodowego Komitetu ds. Międzynarodowej Rady Unii Naukowych ICSU. Wziął udział w wielu długoterminowych stażach naukowych m.in. na Uniwersytecie Kalifornijskim, Uniwersytecie w Getyndze i Uniwersytecie w Heidelbergu. Wieloletni dyrektor Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Warszawskiego, a do niedawna przewodził Radzie Nauki przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wykłady odbywać się będą w piątki o godzinie 14.40 w sali numer 130 od 25 lutego br. Zapisy na wykład przyjmowane są do dnia 24 lutego br. pod adresem:
marketing@lazarski.edu.pl

Lekcje historii w Pszczynie

W dniu 24 września br. uczniowie klas II przebywali na wycieczce edukacyjnej w Pszczynie, podczas której zwiedzili Muzeum Zamkowe http://www.zamek-pszczyna.pl/ i inne atrakcje miasta.

Zarządzanie czasem

7 września 2010 r. w siedzibie naszego Liceum odbyły się warsztaty nt. zarządzania czasem.
Zajęcia prowadził dr Rafał Mrówka z Katedry Teorii Zarządzania SGH  

Podarunki z okazji Dnia Dziecka - czerwiec 2011

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej Szkoły przekazali podarunki wychowankom Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Warszawie, ul. Bełska 5.
 
Było mnóstwo radości i wzruszeń 
 

 

Spotkanie z cyklu Meet The Vip z Prof. Grzegorzem Kołodko - kwiecień 2011

Już 20 kwietnia 2011 Samorząd Studentów SGH zaprasza na spotkanie z cyklu Meet The Vip.

Gościem będzie Profesor Grzegorz W. Kołodko.

Tematem rozważań będzie: „Świat i Polska: po czy przed kryzysem?”.
Miejsce spotkania: SGH, bud. G, aula VII, godz. 17.00-18.30

 

Dzień bezpiecznego Internetu - marzec 2011

ZAPROSZENIE W SIECI - Dzień Bezpiecznego Internetu
Ustanowiony przez Komisję Europejską Dzień Bezpiecznego Internetu, obchodzony w Polsce po raz siódmy, jest doskonałą okazją do porozmawiania o zagrożeniach, jakie niesie korzystanie z Internetu (takich jak przemoc w sieci) oraz sposobach zapobiegania tego typu problemom. W związku z tym: zapraszamy uczniów klas I i II na spotkanie W Sieci, które odbędzie się 7 marca 2011 roku w sali nr 2 godz. 8.00 – 9.40
Zajęcia te poświęcone będą bezpieczeństwu młodych użytkowników Internetu. W sekretariacie liceum dostępne są materiały opisujące treść oraz sposób, w jaki zajęcia zostaną przeprowadzone. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Dni Otwarte w SGH - marzec 2011

sghSGH zaprosiło nas na specjalne spotkanie z SGH
4 marca 2011 (piątek), godz. 12.00
Podczas wizyty w SGH uczniowie będą mogli poczuć atmosferę uczelni poprzez udział w interaktywnym wykładzie akademickim pt. "Współczesny menedżer" oraz spotkanie ze studentami. Zaprezentowane zostaną zasady rekrutacji, a później uczniowie zwiedzą zabytkowy kampus SGH.
Kolejny dzień otwarty w SGH odbędzie się 26 marca w auli spadochronowej w budynku głównym w godz. 10.00-14.00.

 

Promocja książki Muhammada Yunusa - luty 2011

książkaNasza absolwentka, Natalia Janikowska zaprosiła nas na spotkanie panelowe poświęcone promocji książki Muhammada Yunusa, laureata Pokojowej Nagrody Nobla 2006, pt. "Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi".

 PSpotkanie odbędzie się 22 lutego 2011 r. w godz. 12.30-15.00 w Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, Nowy Świat 63.
 
Uczestnikami panelu będą:
prof. Jerzy Hausner (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
Ewa Janikowska (Wydawnictwo ConCorda)
Henryk Pietraszkiewicz (FM Bank)
Przemek Pohrybieniuk (Danone)
dr Bolesław Rok (Akademia Leona Koźmińskiego)
Anna Sienicka (Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych)
Jan Jakub Wygnański (Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia")
przedstawiciel Związku Banków Polskich.
 
Więcej informacji na stronie www.concorda.pl

Patricia Kazadi - nasza absolwentka w You Can Dance - marzec 2011

kazadiJuż kolejny raz podziwiamy Patricię Kazadi - absolwentkę naszego Liceum, obecnie studentkę Szkoły Głównej Handlowej, a także piosenkarkę i aktorkę.
Tym razem prowadzi wielkie taneczne show w TVN  You Can Dance

 

Wigilia w naszej Szkole - grudzień 2010

wigiliaWigilia, to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Pięknie przybrana choinka, prezenty, kolędy cieszą każdego z nas. W naszej Szkole ten dzień jest obchodzony w sposób szczególny. Mamy wspólne spotkanie wigilijne, są stoły pięknie przybrane i suto zastawione tradycyjnymi daniami. Tradycją są czerwone czapeczki i kolędy śpiewane w różnych językach. W środę 22 grudnia br. wszyscy spotkaliśmy się na takiej właśnie naszej wigilii.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Wizyta w Sejmie i Senacie. Spotkanie z Premierem - listopad 2010

W dniu 25 listopada 2010 r. uczniowie naszej Szkoły zwiedzali Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej. W trakcie zwiedzania grupie towarzyszył, a nawet oprowadzał, Senator RP prof. dr hab. Marek Rocki. W trakcie zwiedzania uczniowie spotkali się z Premierem Donaldem Tuskiem.

sejm1 sejm2

Zapraszamy do galerii zdjęć

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Hanny Karłowskiej - 2010

6 grudnia 2010 r. nasza uczennica, Hanna Karłowska odebrała stypendia Prezesa Rady Ministrów.
W uroczystości organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie wzięli udział przedstawiciele samorządów terytorialnych i placówek oświatowych. – Talent jest darem, ale wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni, zwłaszcza szkoła, która powinna go odkryć – mówił Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty.

Prawybory w naszej szkole - listopad 2010

W dniu 19 listopada 2010 r., na dwa dni przed prawdziwymi wyborami, uczniowie naszej Szkoły zorganizowali prawybory na prezydenta Warszawy.
Oto wyniki wyborów 

wyniki


Zapraszamy do galerii zdjęć

Olimpiada Przedsiębiorczości 2010

olimp2 grudnia br. odbył się I etap VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, której organizatorem jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.
Więcej na stronie FPiAKE

Zapraszamy do galerii zdjęć

Wykład prof. Grzegorza W. Kołodko - listopad 2010

kołodko4 listopada 2010 r. uczniowie naszego Liceum uczestniczyli w wykładzie prof. Grzegorza W. Kołodko zorganizowanym przez Instytut Przedsiębiorstwa SGH. Temat wykładu:
"Po czy przed kryzysem"

Wyniki etapu szkolnego V Olimpiady Przedsiębiorczości

Do eliminacji okręgowych V Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowani zostali następujący uczniowie naszej Szkoły:
· Dominik Jurczyński 
· Adrian Janeczek
· Marcin Socha


 Serdecznie gratulujemy !!!

Wycieczka do Krakowa - październik 2010

Na przełomie września i października 2010 r. uczniowie klasy II przebywali na wycieczce. Wyjazd zorganizowany został wspólnie z zaprzyjaźnionym Liceum im. Władysława IV. Uczniowie zwiedzili Kraków, Częstochowę i Oświęcim. Wszyscy wrócili pełni wrażeń, zawarto wiele nowych znajomości.
 
Zapraszamy do galerii zdjęć

Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami" - wrzesień 2010

kazadi2Nasza absolwentka - piękna i niezwykle utalentowana Patricia Kazadi
tańczy w programie "Taniec z gwiazdami."
Patricia - podziwiamy Cię i trzymamy kciuki !

XIV Festiwal Nauki - wrzesień 2010

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zorganizował
XIV Festiwal Nauki (18-26 września 2010 roku).
Zajęcia prowadzone były przez pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu CEDUR (Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku) i odbyły się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Długiej 44/50 w Warszawie.
Celem udziału Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w Festiwalu było przekazanie młodym ludziom w przystępnej formie wiedzy na temat struktury i mechanizmów funkcjonowania rynku finansowego. Przekazano wiele praktycznych informacji niezbędnych do świadomego podejmowania decyzji finansowych.
 
Program festiwalu

Wyjazd integracyjny na Mazury - wrzesień 2010

mrągowoTradycyjnie, klasa pierwsza rozpoczęła rok szkolny od wyjazdu integracyjnego na Mazury-cud natury. Uczniowie poznawali historię regionu (Nidzica-Reszel) oraz jego urokliwą przyrodę. Wszyscy wrócili zadowoleni i zintegrowani. 
Po powrocie z wyjazdu ogłoszony został konkurs "Nasza wycieczka". Konkurs wygrała Natalia Łabęcka. Gratulujemy

Zapraszamy do galerii zdjęć- zdjęcia: Natalia Łabęcka